Kara Para Akladığı İddia Edilen Dilan Polat Bir Anda Ortadan Kayboldu!

Eşi Engin Polat’la birlikte kara para akladıkları iddia edilen ve maliyenin şirketleri hakkında inceleme başlatması istenilen Dilan Polat, telefon başından yaptığı açıklamalarla ve halkın yüzüne tükürmesiyle tepki çekmişti. Son günlerde rahatsızlıkları olduğunu söyleyen Polat, Instagram hesabını kapatarak bir anda ortadan kayboldu!

Doğum fotoğrafçılığı ile başlayan kariyerinde bir anda inanılmaz bir yükseliş yaşayan Dilan Polat, son günlerde kara para akladığı iddialarıyla gündemde.

Birçok güzellik merkezi ve kozmetik markası bulunan Dilan Polat, lüks yaşantısını halkın gözüne soktuğu gerekçesiyle sık sık eleştirilerin odak noktası hâline geliyor.

Özellikle geçtiğimiz günlerde uçak aldıkları iddiasıyla gündeme gelen ve ondan sonra daha çok dikkat çeken Polat ailesiyle ilgili dudak uçuklatan bazı iddialar söz konusu.

Önce Muhammet Yakut çiftin, kuyumculuk üzerinden mail order yaptığını iddia etmiş; ardından da Sisi lakaplı Soylu; birini vurdurduklarını söylemişti.

Tartışmaların odak noktası hâline gelen Dilan Polat, “Kocam ülkeye döviz sokuyor” sözleriyle dikkat çekmiş; ekran başından kendilerini eleştirenlere de tükürmüştü.

Kara para akladığı iddia edilen ve son günlerde bazı rahatsızlıkları olduğunu söyleyen Dilan Polat, Instagram hesabını kapattı.

Son günlerde Seyhan Soylu da dahil birçok kişi, Polat ailesinin şirketleriyle ilgili maliyeden inceleme talep etmişti.

Elinde telefonla yaşayan ve her anını Instagram’da paylaşan Dilan Polat’ın bir anda Instagram hesabını kapatarak ortadan kaybolması da dikkatlerden kaçmadı.

Öyle ki Dilan Polat, Instagram storylerini paylaşmak için ek bir hesap bile açmıştı…

Bakalım bir önceki Instagram’a vedası gibi bu da kısa mı olacak… Bekleyip görelim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x