İzzet Yıldızhan: Misafirliğe çağırıyorlar, ’40 kişiyiz nasıl geleceğiz?’ diyorum

Bebek’te görüntülenen İzzet Yıldızhan, muhabirlerle sohbet etti. Zamanında Tarkan, Erdem Kınay ve Sıla’dan şarkı istediğini ancak vermediklerini belirten sanatçı, “Maalesef bizim sanat camiasında böyle bir ego var. ‘Zaten bu parçanın ekmeğini yemişsiniz. ‘İyi bir yorumcu neden okumasın?’ demeleri gerekiyor ama çekememezlik var” dedi.

“PASTA BÜYÜK, HERKES YESİN”

Yıldızhan, Aleyna Tilki’nin sahnelerinin engellendiğini açıklamasına, “Kesinlikle doğru… Bizim camia çok enteresan. Büyük balık, küçük balığı yutmaya çalışıyor. Bu çok yanlış. Bunlarla çok karşılaştım. Şarkı vermeme durumu da buna benziyor. Neden yapıyorsunuz? Herkesin dinleyicisi farklı… Pasta büyük, herkes yesin. Nankör bir sektörün içindeyiz. Aleyna’nın yaşı daha çok genç. Ona tavsiyem, sindirsin bunlar olacak çünkü. Altın çamura batırsan da altın altındır. Herkes yerini bulur. Benim bulduğum gibi… Burada megalomanlık yapabilirim” ifadelerini kullandı.

“GENÇLERE YOL VERİN”

Sanatçı, “Aleyna Tilki son dönemde, ‘dünya starıyım’ açıklaması yaparak gündemdeydi. Onun kariyerini nasıl görüyorsunuz?” sorusuna, “Şahsen bir ‘merhabam’ yok. Sosyal medyadan ve demeçlerinden tanıyorum. Evladım yaşında… Genç yaşta şöhret olmanın bazı eksileri var. Orada tutunabilmek ve bir sonraki zamanı doğru değerlendirebilmek çok zor. Gençlik hata yaptırabilir. İleriki zamanda iyi bir kimlik olarak oturacak. İzleyici olarak inanıyorum. İyi okuyor ve hayran kitlesi var. Bir de takdir edin. Biraz gençlere yol verin. Geceleri çalışmıyorum. Başkaları sahne yapsın. Düğünlere gidiyorum. Kıbrıs dışında, gazinolarda çıkmıyorum. Bunu kapattım” yanıtını verdi.

“SAHNE FİYATLARININ ABARTILDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM”

Meslektaşlarının yılbaşı gecesi için astronomik rakamlar istediği haberlerine sanatçı, “Biraz abartıldığını düşünüyorum. Gazino hayatını bırakalı beş sene oldu. Bu tür paralar isteyerek, aile gazinoları bitmiş oldu. Gerçi o kadar para olduğunu sanmıyorum. Algı yönetimi yapıyorlar ama kendilerine zarar verdiklerini bilmiyorlar. Dinleyicide farklı yere gitti” açıklamasında bulundu.

“AİLEMLE KARŞILAYACAĞIM”

Yılbaşında ailesiyle olacağını söyleyen Yıldızhan, “Kalabalığız. Misafirliğe çağırıyorlar, ’40 kişiyiz nasıl geleceğiz?’ diyorum. Aslında 40 kişi de kabul ederler ama ben istemiyorum. İzmir’deki kendi otelimizin balo salonunda olacağız” dedi.

Ünlü şarkıcının üç farklı kadından 9 çocuğu bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x